Michał „SZTANGA” Fijałka wypada z gali X-Cage 5! |

Filip Lewandowski

Maj 09, 2013

Michał „SZTANGA” Fijałka wypada z gali X-Cage 5!

XCAGE5_Fightcard_04_943x629

Niegdyś przyjaciele, obecnie najwięksi wrogowie. Co ich poróżniło? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że zarówno Michał „SZTANGA” Fijałka jak i jego dawny przyjaciel Michał Gutowski postanowili rozwiązać spór w oktagonie. Pojedynek Fijałka vs. Gutowski był pojedynkiem wieczoru gali X-Cage 5 i jedną z ciekawiej zapowiadających się walk tego roku. Piszemy w czasie przeszłym ponieważ przed chwilą za pośrednictwem swojego facebook’a „SZTANGA” poinformował o konieczności wycofania się z występu na gali.

„Niestety kontuzje wyeliminowały mnie z walki na gali X-Cage!! Urazy torebek stawowych i naderwany przyczep mięśnia czworogłowego uda nie leczą się tak szybko jakbym chciał :( Jak wczesniej wspomniałem nie chce wychodzić do walki nie będąc w pełnej dyspozycji i przygotowany na 100% , ale mam nadzieje ze walka ta dojdzie do skutku jak najszybciej i ring zweryfikuje wszystko :) Dziekuje wszystkim za wsparcie a hejterom mówie siema!”

Na razie organizatorzy nie zdążyli się odnieść do informacji, którą podał na facebook’u Fijałka. Nowy rywal dla Gutowskiego nie jest więc jeszcze znany. Pozostaje nam życzyć zawodnikowi Berserkers Team szybkiego powrotu do zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.